درباره ما

ستاره‌های درخشانی از افلاک وب و طراحی فرو افتاده‌‌اند تا امروز “سیکادا سی ان سی” در برابر شما باشد؛ دروازه‌ای برای طرح های زیبا و خاص و البته متفاوت‌.

نظر به استقبال چشمگیر و روز افزون مدیران گارگاه های صنعتی و خدماتی و طراحان و اپراتورهای دستگاه های سی ان سی ، سیکادا سی ان سی بر آن شد تا با تکیه بر تجربیات موفق خود که به مدد سال های اپراتوری و طراحی فراهم آمده است، سایت سی سی ان سی را راه اندازی نماید. هدف از برپایی این سایت پاسخگویی به نیاز طرح های جدید و بهینه شده می باشد.

آنچه مسلم است همچون گذشته موفقیت این سایت نیز با همراهی شما میسر خواهد بود و شیوه کار ما به این گونه می باشد که هر روز طرح های جدید  متنوع را برای شما آماده می کنیم تا شما کاربران محترم استفاده نمایید و از طریق فرم تماس ما را بیشتر همراهی کنید و در کنار این طرح های تعداد محدودی طرح های رایگان نیز منتشر می شود و نشان از مشت نمونه خروار دارد.

طرح های سیکادا سی ان سی  از نظر کاربرد به سه نوع تقیسم می شوند که شامل

۱)طرح های پنلی که  توصیه می شود طرح های شلوغ را در ابعاد بزرگ حکاکی شوند تا خطوط با هم برخورد نداشته باشد این طرح ها را می توان تمامی دستورات toolpaths اجرا نمود ولی هنگام دستور وی شکل  توجه به ضخامت قطعه کار داشته باشید.

۲)طرح های حاشیه که مناسب برای تاج و کتیبه و در ده ها کابرد مختلف می توان استفاده نمود و توصیه می شود که برای زیبایی بیشتر کار دستور وی شکل یا همان craving روی طرح اعمال نماید.

۳)طرح های پترن که در دکور های جدید زیاد کابرد دارد برای اولین بار توسط گروه ما ارائه می شود ولی دارای زمان اجرا بالایی می باشد در عوض همراه با زیبایی بیشتر می باشد.

 

خدمات وب سایت سی سی ان سی: فروش طرح های آماده سی ان سی و آموزش اپراتوری با دستگاه های سی ان سی

مدیریت: محمد روان مرد (لیسانس نرم افزار،بیش از هفت سال اپراتوری و طراحی برای دستگاه های سی ان سی)